Wyspecjalizowana fabryka YAGMUR

Głowna siedziba znajduje się w Stabuł po stronie europejskiej. Stambuł – największe i najludniejsze miasto Turcji oraz jej centrum kulturalne, handlowe i finansowe. Rozciąga się po obu stronach cieśniny morskiej Bosfor, od północnego wybrzeża morza Marmara do południowego wybrzeża Morza Czarnego.

Yagmur  do produkcji stosujemy materiały klasy pierwszej, opracowane wyłącznie dla fabryki Yagmur, sprawdzone surowce wykorzystujemy w niezawodnych częściach naszych glebogryzarek. Yagmur ma całą grupę produktów w swoich zakładach produkcyjnych pod markami Yağmur i Valpadana. Yagmur produkuje obecnie części dla różnych fabryk oraz ciągniki jednoosiowe pod markami Secho, Blitz. Nasze fabryki produkują traktorki sadownicze pod nazwą Agrifarm.

Yagmur jest  trzecim Europejskim największym producentem dla rolnictwa, nasze produkcja jest eksportowana do 55 krajów z Turcji.

Eksportujemy produkty na kraje afrykańskie.

Yagmur Tarim wytwarza wysokiej jakości produkty w swoim w pełni kontrolowanym komputerowo, nowoczesnym i zaawansowanym parku maszynowym, prowadzimy badania i proces projektowania w celu dalszego podnoszenia jakości swoich produktów i wyprzedzenia konkurencji o innowacje rynkowe.